Vážení přátelé, kamarádi, fanoušci a vlastně všichni příznivci skupiny MORAVIUS. Protože došlo v této smečce po vydání posledního CD s názvem Wind From Silesian Land k personálním změnám a všichni doufáme, že to byly změny poslední, rádi bychom vám představili postupně všechny členy kapely.

 

MORAVIUS - RADEK DOČKALÍK

                 Prvním představeným členem, nedílnou a důležitou složkou soukolí v MORAVIUS, zároveň výborný kamarád se schopností nezkazit žádnou srandu, je sólový kytarista a také spolutvůrce nejen nových songů, Radek Dočkalík. Jeho začátky hudební tvorby sahají až do roku 1981. V letech 1983 člen skupiny NIC MOC, která byla díky „komančům“ nuceně přejmenována na ARCHON. Pak vojenská služba a zpátky ARCHON až do roku 2017. Pak už MORAVIUS do kterého z ARCHON přešel i druhý kytarista Jarda Novák, o něm se bude psát v dalším představení členů této bandy. Při otázce na koníčky mi bylo sděleno: „grilování, ryby a pivo“.

     Nové termíny vystoupení!

     Máme pro vás nové termíny koncertů a akcí, kde můžete vidět a slyšet kapelu MORAVIUS. Najdete je v sekci TOUR. Doufáme, že termíny jsou konečné a že akce proběhnou. Snažíme se, aby hraní bylo co nejvíce, ale všechno se rojíždí velice pomalu, takže prosíme o trpělivost. Děkujeme.

administrátor

    Nové stránky!

     Nové sránky jsou konečně tu. S novým obsazením kapely a s novým směrem činnosti kapely Moravius vznikla potřeba nových, kvalitnějších a především časteji obnovovaných kapelních stránek. A ty vám teď nabízíme. Jsou přehlednější, graficky zajímavější a především budou mnohem časteji administrovány. Nové příspěvky teď mohou vkládat i členové kapely, nebo manager. Proto se k vám novinky dostanou mnohem dříve. Vlastně téměř okamžitě.

     Stránky ještě nejsou kompletní, jednak díky tomu, že se skoro nic neděje (kromě koronavirové hysterie) a jednak taky proto, že kapela měnila svou sestavu a nějakou dobu to trvalo. Slibuji ale, že postupně všechna témata doplním k vaší spokojenosti. Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Firefox na PC, optimalizaci pro mobilní telefony nyní nemám jak provést, ale časem to snad zvládnu. Kdyby někdo měl radu, sem s ní.

     Naše stránky na Facebooku, stejně jako fanklub na Facebooku a stránky na Bandzone zůstávají nadále k dispozici. Pokud budete mít nějaká přání, nebo připomínky k obsahu stránek, napište nám do knihy hostů, která je v sekci GB. Budeme se těšit.

 

administrátor

For MORAVIUS made by Jaromir Dufek

2020