Nové stránky!

     Nové sránky jsou konečně tu. S novým obsazením kapely a s novým směrem činnosti kapely Moravius vznikla potřeba nových, kvalitnějších a především časteji obnovovaných kapelních stránek. A ty vám teď nabízíme. Jsou přehlednější, graficky zajímavější a především budou mnohem časteji administrovány. Nové příspěvky teď mohou vkládat i členové kapely, nebo manager. Proto se k vám novinky dostanou mnohem dříve. Vlastně téměř okamžitě.

     Stránky ještě nejsou kompletní, jednak díky tomu, že se skoro nic neděje (kromě koronavirové hysterie) a jednak taky proto, že kapela měnila svou sestavu a nějakou dobu to trvalo. Slibuji ale, že postupně všechna témata doplním k vaší spokojenosti. Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Firefox na PC, optimalizaci pro mobilní telefony nyní nemám jak provést, ale časem to snad zvládnu. Kdyby někdo měl radu, sem s ní.

     Naše stránky na Facebooku, stejně jako fanklub na Facebooku a stránky na Bandzone zůstávají nadále k dispozici. Pokud budete mít nějaká přání, nebo připomínky k obsahu stránek, napište nám do knihy hostů, která je v sekci GB. Budeme se těšit.

 

administrátor

     Sestava je kompletní!

Dan Jureček  Jarda Dufek

     Po několika personálních změnách došlo konečně k ustálení sestavy, a to především rytmické sekce. A to dopadlo nejlíp, jak jen mohlo. Protože nově tuto sekci tvoří dvojice Dan Jureček a Jarda Dufek, bývalí spoluhráči Dalibora Panthera Halamíčka z kapely Salamandra. Tato sehraná dvojka tedy nadále bude "tvrdit" muziku Moravius. Máte se na co těšit!

 

MORAVIUS

For MORAVIUS made by Jaromir Dufek

2020