Important message!  Důležité sdělení!
 
Moravius ​​is complete. Jarda Dufek returned on bass and the young, talented Jakub Grambal sat down on drums. We are currently preparing a concert program and soon you will see us live.
 
Moravius ​​je kompletní. Na basu se vrátil Jarda Dufek a za bicí usedl mladý, talentovaný Jakub Grambal. V současné době připravujeme koncertní program a brzy nás uvidíte naživo.
 
Lumir Flagar- guitar
Dalibor Panther Halamicek - vocal
Jakub Ballay - guitar
Jakub Grambal - drums
Jarda Dufek - bass guitar
 
Vážení přátelé a fanoušci kapely“ MORAVIUS zde je naše novinka!

 

DALIBOR PANTHER HALAMÍČEK

 
          Vážení přátelé a fanoušci kapely Moravius. Po naší zkoušce, kterou jsme měli minulou sobotu, jsme diskutovali o budoucnosti kapely, co a jak bychom chtěli hrát. Každopádně rozhodnutí členů kapely bylo velmi rychlé.Kapela Moravius jim přeje hodně štěstí v nových projektech i v životě.
         Od doby kdy loď MORAVIUS vplula do vln power metalového oceánu si prošla bouřemi, hurikány a vychřicemi a stále se nepotopila.Tak že i tuto vlnu tsunami MORAVIUS překoná. Pro naše fanoušky připravujeme nový videoklip a pracuje se ve studiu na nových skladbách,tak že se máte na co těšit .
          I my se na vás všechny těšíme a doufám,že se brzy s vámi setkáme.
 
          Since the boat of Moravius set off to sail on power metal seas, it faced many storms and hurricanes,but still sailing on without sinking. So this giant tsunami wave,Moravius will face and survive. We are preparing new songs in our studio. New single will be out very soon so you have something to really look forward to.
          We are looking forward to see you too,and hoping it will be soon.

For MORAVIUS made by Jaromir Dufek

2020