Vážení přátelé a fanoušci kapely“ MORAVIUS zde je naše novinka!

 

Připravujeme pro vás nové CD a Dalibor i hosté už začali.

 

   Vážení přátelé a fanoušci kapely“ MORAVIUS

Kapela“MORAVIUS“ i přes veškeré útrapy, které ustála jako bárka na rozbouřeném moři, opět vyplouvá mezi své příznivce.

A to v podobě jak nové sestavy, tak i s přípravou nového alba.

 

         Nyní vám chci představit naší novou sestavu:

 

Dalibor Panther Halamíček – zakladatel a také zpěv

Jakub Vigáš – kytara

Dušan Junaska – baskytara

Jarda Vašek - bicí

 

 

 

 

DALIBOR PANTHER HALAMÍČEK

 
          Vážení přátelé a fanoušci kapely Moravius. Po naší zkoušce, kterou jsme měli minulou sobotu, jsme diskutovali o budoucnosti kapely, co a jak bychom chtěli hrát. Každopádně rozhodnutí členů kapely bylo velmi rychlé.Kapela Moravius jim přeje hodně štěstí v nových projektech i v životě.
         Od doby kdy loď MORAVIUS vplula do vln power metalového oceánu si prošla bouřemi, hurikány a vychřicemi a stále se nepotopila.Tak že i tuto vlnu tsunami MORAVIUS překoná. Pro naše fanoušky připravujeme nový videoklip a pracuje se ve studiu na nových skladbách,tak že se máte na co těšit .
          I my se na vás všechny těšíme a doufám,že se brzy s vámi setkáme.
 
          Since the boat of Moravius set off to sail on power metal seas, it faced many storms and hurricanes,but still sailing on without sinking. So this giant tsunami wave,Moravius will face and survive. We are preparing new songs in our studio. New single will be out very soon so you have something to really look forward to.
          We are looking forward to see you too,and hoping it will be soon.

    Nové stránky!

     Nové sránky jsou konečně tu. S novým obsazením kapely a s novým směrem činnosti kapely Moravius vznikla potřeba nových, kvalitnějších a především časteji obnovovaných kapelních stránek. A ty vám teď nabízíme. Jsou přehlednější, graficky zajímavější a především budou mnohem časteji administrovány. Nové příspěvky teď mohou vkládat i členové kapely, nebo manager. Proto se k vám novinky dostanou mnohem dříve. Vlastně téměř okamžitě.

     Stránky ještě nejsou kompletní, jednak díky tomu, že se skoro nic neděje (kromě koronavirové hysterie) a jednak taky proto, že kapela měnila svou sestavu a nějakou dobu to trvalo. Slibuji ale, že postupně všechna témata doplním k vaší spokojenosti. Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Firefox na PC, optimalizaci pro mobilní telefony nyní nemám jak provést, ale časem to snad zvládnu. Kdyby někdo měl radu, sem s ní.

     Naše stránky na Facebooku, stejně jako fanklub na Facebooku a stránky na Bandzone zůstávají nadále k dispozici. Pokud budete mít nějaká přání, nebo připomínky k obsahu stránek, napište nám do knihy hostů, která je v sekci GB. Budeme se těšit.

 

administrátor

For MORAVIUS made by Jaromir Dufek

2020